Akce a novinky

STRAŠIDELNÁ ZAHRADA

31/10 2024 od 17:30 hod. vás opět přivítáme na naší strašidelné zahradě. Kdo se bojí, ať nás určitě navštíví, aby zjistil, že se ve skutečnosti není čeho bát. Těšíme se na Vás "a pozor na jedovaté pindruše......"

pokračovat ve čtení

SAUNOVÁNÍ

10/10 2024 roztápíme první saunu. Na nástěnkách vašich tříd podepište souhlas dle zájmu. Děti nesmí mít bradavice, molusky a infekční rýmu. Po doléčené nemoci se sauna ještě 7 dní nedoporučuje, aby se onemocnění nevrátilo. Děti potřebují pouze podepsaný ručník NE...

pokračovat ve čtení

Sedmikrásky

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Berušky

Sluníčka