Akce a novinky

Novinky

Sedmikrásky

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Berušky

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Sluníčka

výlet do ZOO

12/9 2023 v 8:00 odjedeme mravenci a sluníčka do ZOO Dvůr Králové. Do batůžku s sebou: pláštěnka, kapesník, netekoucí pití, oblečení dle aktuál. počasí, jídlo mají z MŠ. Prosíme nedávejte žádné dobrůtky. Těšíme se

pokračovat ve čtení

Mravenci

výlet do ZOO

12/9 2023 v 8:00 odjedeme mravenci a sluníčka do ZOO Dvůr Králové. Do batůžku s sebou: pláštěnka, kapesník, netekoucí pití, oblečení dle aktuál. počasí, jídlo mají z MŠ. Prosíme nedávejte žádné dobrůtky. Těšíme se

pokračovat ve čtení

Školní rok MRAVENCŮ

Vážení rodiče, budoucích školáků. Příští školní rok všichni mravenci /dozvíte se 4/9 dle seznamů na vchodových dveřích/opustí se 100% jistotou naší MŠ. Vzhledem k této výhodě, budou jejich činnosti velmi podobné, jako v přípravné třídě. Ráda bych Vás poprosila, kdo má...

pokračovat ve čtení

Probéhlé akce

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Kontaktujte nás

Pokud máte dotaz ohledně mateřské školy. Dejte nám vědět prostřednictvím formuláře, nebo kontaktů níže.