Akce a novinky

Sedmikrásky

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Berušky

Sluníčka

Mravenci

Probéhlé akce

Lezecká stěna

24/11 2023 navštívíme lezeckou stěnu v Nové Pace. Do batůžku: pití, kecky na cvičení do haly, /popř. bačkory/ tričko kr. rukáv, šortky. Oblečení do batůžku, aby se mohly děti ze zpoceného převléknout.

pokračovat ve čtení

Vánoční dílny

Vážení rodiče, každá třída si pro Vás připravila tematickou vánoční dílničku. Termíny obdržíte. Společné tvoření s Vámi i dětmi. Srdečně Vás zveme na společné chvíle při kávě, kterou nabídneme a ochutnávce Vašeho cukroví. Zároveň nabízím prohlídku nově...

pokračovat ve čtení