Vážení rodiče, naše třída se v určitém týdnu v rámci akce plastopůst chystá zaměřit pouze na dřevěné hračky. Zároveň bychom chtěli dát prostor dětem a využít naše truhlářské ponky k výrobě vlastní hračky. Moc prosíme/kdo má možnost/ o suché silnější větve, polínko, špalek, zbytky dřeva, odřezky. Hodily by se nám i staré smetáky,dřevěné smetáčky, rejžáky, kovové lopatky, kovové cedníky, atd….veškeré harampadí kromě plastu, z kterého bychom mohli vyrobit hračku. Pokud chcete být kreativní …rády přijmeme i Vaši hotovou nápaditou hračku.

Moc se těšíme na Vaši kreativitu, spolupráci i skvělé materiální dary.Předem děkujeme