Vážení rodiče, MŠ bude otevřena 12.4. pro předškolní děti a děti rodičů, kteří spadají do vymezené skupiny a aktivně pracují jako:zdravotníci,pedagogové,zaměstnanci bezpečnostních sborů,ozbrojených sil,orgánů ochrany veřejného zdraví, sociálních služeb,OSSZ,ČSSZ,ÚP,FÚ./Nutné doložit potvrzení od zaměstnavatele, neboť MŠ nemá informace o zaměstnání zákonných zástupců dětí!/Rodiče, kteří spadají do této skupiny si musí nutně přihlásit do 9.4. do 12:00 stravu a přítomnost u M. Kovaříkové. Vstup 3. osob do MŠ je stále zakázán. Nadále se doporučuje, aby se nestřídaly doprovody dětí. Děti budou rozděleny do dvou tříd.Už nyní máme informaci, že na spaní bude pouze jedna třída, neboť většina dětí bude odcházet po obědě domů. STRAVA dětí, jejichž přítomnost v MŠ není zatím povolena musí být předem ohlášena, a poté je možné denně obědy odebírat. Bližsí info žádejte telefonicky, popř. emailem.

Kontaktujte nás

Pokud máte dotaz ohledně mateřské školy. Dejte nám vědět prostřednictvím formuláře, nebo kontaktů níže.